| kytykat a întrebat:

Ce rasa de ciini aveti favorita si ce va place mai mult dintre catel si pisica as vrea sa stiu daca sunteti pasionati de citire sau de alte chestii dau fundita la raspunsurile dragute promit!

Răspuns Câştigător
| YoBogdan97 a răspuns:

Ce pot spune ca si caini eu ii iubesc foarte mult sunt aniamnlele mele preferate iar rasa favorita este rottweiler de citire nu sunt pasiont imi pare rau dar nu ma preocupa sunt baiat si imi place fotbalul si in mare parte wrestilngul acum ca si toti baieti sunt pasiont de... fete normal :X plizz fundita

12 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Pekinezii love struck si cainii lupi happy

| push2gl a răspuns:

Pitbul si bichon

| Girodelle a răspuns:

Sall! Mie imi plac pisicile! Deasemenea ador cititul mai ales SF. TU?

| Girodelle a răspuns:

Ciobanesc german deoarece sunt inteligenti. Iar la categoria pisici: birmaneza si chart( gri spre albastru)

| EmotionalKoma a răspuns:

Chihuahua e rasa mea preferata de catelusi, si de pisicute:persana.dar imi plac f mult si cei care nu sunt neaparat de rasa

| Alexxxxxxx a răspuns:

MIe imi plac mai mult catei si rasa mea favorita este huski:X... si pisici am 2:X. care e rasa ta fvorita de caini?

| CeVreauEu a răspuns:

Imi plac ENORM de mult caini:x Catelul meu preferat este "Golden Retriever"[pui - http://www.caini-vanzare.ro/ckfinder/userfiles/images/gold2(1).jpg, adult - http://www.seefido.com/assets/images/golden_retriever.JPG ] si "Saint-Bernard" [pui - http://www.fond-ecran-image.fr/......Polux.jpg, adult - http://s2.e-monsite.com/2010/01/27/11/resize_550_550//saint-bernard-71.jpg ]. Crede-ma sunt niste caini minunati carora le plac copii si adora sa steie cu stapanul si le plac sa ai grija de ei:) Cred ca am sa-mi cumpar si eu cand unul din astia 2 pentru ca imi plac foarte mult:) Sper ca te-am putut ajuta, te pup :*

| RRoberta a răspuns:

Mie imi plac cainii (bichonii)

| MisterEu a răspuns:

Mie imi plac mai mult cainele. depinde ce rase iti plac tie cel putin mie imi place pichinezul si labrador francez sau un dalmatian

| Elliii_4403 a răspuns:

Buna. Ma chema Eliza. si sunt din Craiovaa. Nu, nu prea sunt foarte pasionata de citire. DAar. imi place foarte mult sa stau afara cu prietenii, sa ies in oraj cu colegii. sau sa stau pe calculatorrhappy. Da`! Am caine ete Bichon Maltese, are un an, o cheama Daisy si este albahappy. Si daca ar fi sa imi iau alt caine. cred ca tot bichon, sau poate shitzuhappy.