| LoLiPoP_3683 a întrebat:

:* Dau FUNDITA :Intrebarea mea se adreseaza celor care fac bratari din alea cu noduri. Cine stie sa faca bratara cu litera B sau cu A sau cu D. nu conteaza. litera sa fie. Daca aveti si un tutorial ar fi bine. Nu il vreau pe ala cu,, ALPHA". mersi anticipat:*

Răspuns Câştigător
| xPinkSunShine a răspuns:

Pai stiu sa fac bratari cu nume insa nu stiu cum sa-ti explic... Eu pe acest site am invatat sa fac bratari poate te ajuta si pe tine www.friendship-bracelets.com. Pana la urma, aici, pe TPU, ne ajutam unii pe altii nu`i asa? Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| LoLiPoP_3683 explică:

Multumesc! Am invatat si eu de pe site-ul ala.