| Betty_9264 a întrebat:

De curand mi-am achzitionat un iPhone 4. Mi-am pus muzica pe el ringtonuri etc. Dar am vrut sa-mi pun niste poze,am reusit totul ok,dar acum vreau sa la scot din iPhone.Ce e nasol,ca nu pot sa le sterg din telefon, doar din iTunes.Dar problema e ca nu stiu cum sa le scot din iTunes(telefon). Va rog ajutati-ma sa-mi scot pozele alea din telefon! Dau funda si vot! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| fulgerul a răspuns:

Ce dracu bati campii cu iTunes? Ai cablu de date, cuplezi la PC sau laptop si se autoinstaleaza Aplle iPhone.Mergi in my computer si gasesti acolo aparatul.Deschizi fiecare comanda ce-ti apare si la un moment dat o sa-ti apara pozele. Daca nu merg sterse toate odata, le stergi bucata cu bucata.Hai ca nu e greu! Bafta!