| Chainsaw a întrebat:

Buna tpu.Cum pot sa imi pun muzica pe iphone si sa scot poze? Am conectat telefonul la calculator si am instalat si itunes.Am pus muzica pe itunes si cand intru de pe telefon nu imi apare nici o melodie.Cum scot pozele dupa el? Adica la celalalt telefon cand il conectam cu pc imi apareau pozele muzica etc.La iphone cand il conectez nu imi apare nimic nici in my computer.Ce fac?sad

3 răspunsuri:
| St3fan97 a răspuns:

Trebuie sa adaugi muzica in biblioteca i tunes(din calc) si apoi sa sincronizezi aceasta biblioteca...

| St3fan97 a răspuns (pentru St3fan97):

Pe telefon

| Chainsaw explică (pentru St3fan97):

M-am logat pe itunes de pe calculator si unde dau sa vad pozele? http://i.imgur.com/mh64n.jpg? 1 uite asa imi apare..si unde e dat cu negru e contul meu.Problema e ca nu imi citeste iphonul ...imi scrie no device found.Ce sa fac?:(