| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot lua mancare pentru caine la jocul Barn Buddy de pe hi5? Multumesc! big hug

Răspuns Câştigător
| Choco a răspuns:

Nu trebuie cumparata mancarea d undeva... dai click pe bolu acela de langa caine si se umple cu cateva monede happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce intrebari proaste! Chiar nu va duce capu` sa va da-ti seama singuri?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai pe castronul acela cu mancare
de la caine

| Isabellblablabla a răspuns:

In primul nu intrebarea e proasta, ci tu care ai raspuns! De unde sa stiu eu? ca nu m`a facut mama in acel joc ca sa stiu eu si cand creste un firicel de iarba! Si oricum, eu am intrebat, cine are placerea sa`mi raspunda ii multumesc, cine nu foarte bine! Dar nu veni la mine cu c******i d`astea prea inteligentule/inteligento care te duce pe tine prea mult capul!winking