| Andrei1818 a întrebat:

De unde pot sa descarc Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3 versiunea pentru PC? Va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 3 - PC
Descarca:
http://www.x-url.com/gkf
PASS(parola de dezarhivare): www.identi.li
Jocul original este pentru Wii, şi pentru a juca pe PC, au fost integrate în acest Repack Emulator Dolphin, de Wii si GameCube.
- Instalare creează doua comenzi rapide pe desktop, una este de a configura emulatorul (Play, şi mai multe funcţii )si cealalta este numai pentru a juca (fara configurare). Sunt 17 linkuri de download in linkul de mai sus.
Bafta!

1 răspuns:
| narcis23 a răspuns:

ma nelu hai jocu pe calculator tu?
Pentru ca daca ai sa imi trimiti si mie ala ace trebuie sa il deschid prin dolphin emulator