| Quest a întrebat:

Deci, voua va place muzica Rap/Hip-Hop?
Imi pare rau sa o spun dar in zilele noastre muzica e MOARTA!
Rap-ul adevarat a fost in anii 90 si la inceputul anilor 2000.
Dupa ce au murit 2Pac, Easy-E, Nate Dog, etc... Rap-ul a devenit NASPA!
Uitati-va la videoclipul asta: (rap-ul zilelor noastre)http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Si acum uitati-va la asta: (rap-ul anilor 90) http://www.youtube.com/watch?v=eW8s5vWcU6c

Voi ce parere aveti, care credeti ca e mai bun?

4 răspunsuri:
| Indispus a răspuns:

Frate cum sa il compari pe soulja cu tupac?(toti stim ca soulja e varza) asculta The Game si ai sa vezi ca rap ul nu a murit.si e dogg cu 2 de 'g'

| Rakanishuu a răspuns:

Mda.
Inainte hai ca mai bagai B.U.G. Mafia sau Parazitii. Inca mai bagi Parazitii dar nu mereu.
S-au modernizat mai. Nane, Rappa si alte rahaturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu cum e cu rappul dar am un prieten expert si imi sp ca unele trupe st mai misto decat aia pe care ai pus-o cu rappul zilelor noastre.

| llylaav a răspuns:

Impusca-te inainte sa o faca altu.ce tampenii spui straight face