| anonim_4396 a întrebat:

Din pacate aseara nu am reusit sa ma uit la toata emisiunea Romanii au talent si vreau sa stiu cine a trecut in finala! Cel mai corect raspuns :Funda si vot!

3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Salut! In finala au trecut:corul fiat lux [primii clasati], Diana Caldaru[a doua clasata, canta la pian si voce], WhoGonStopUs[ultimii clasati, trupa de dans]. Funda?

| xrapalexx a răspuns:

Corul Fiat Lux care a reusit sa le faca membrilor juriului pielea de gaina a ajuns in finala iar alaturi de el merge si Diana Caldararu a carei voce l-a lasat pe Smiley fara cuvinte. Finalistul cu numarul 3 al serii a fost tot o trupa- WhoGonStopUs care a facut un adevarat show cu miscarile lor de dans.

| HappYdaYGroparuL a răspuns:

1.Corul Fiat Lux.
2. Diana Caldararu.
3. WgoGonStopUs. vs Copii aia doi *care au pierdut*
3. WgoGonStopUs. -