| MălinaSophy a întrebat:

Este cineva de aici mancator de tempo de Lala Band? Voi ati castigat ceva? Ca eu de o luna tot bag coduri si nu am castigat nimic ^.^,este posibil sa castig ceva?
P.S=Dau faunda celor care imi spun tot ce stiu despre campanie,premii, etc...

2 răspunsuri:
| AlexandraPrincess a răspuns:

Pai,eu am inscris 28 de coduri si am castigat,un abonament voyo,serios am primit premiul! Sunt premi:vizita la platourile de filmare, vizita la fabrica, casti, jocuri, etc!
Iti dorresc noroc! Funda?