| MamuZiceMamuFace a întrebat:

Imi puteti da un site de pe care sa citesc online, integral " zece negrii mititei"? Va rooog. Ar cam trebui sa o citesc in seara asta si nu am cartea in biblioteca. SI e prea tarziu sa umblu prin oras. Deci va rog sa-mi dati un site. big hug Fundita!

Răspuns Câştigător
| bendis92 a răspuns:

Http://www.scribd.com/doc/22006525/Agatha-Christie-Zece-Negri-Mititei, sper ca am fost de ajutor. Numai bine!

2 răspunsuri:
| mgabriel a răspuns:

Cauta pe http://www.cartiaz.ro - este cea mai mare biblioteca online din Romania