| vreauTotulSauNimic a întrebat:

Imi puteti explica, va rog, despre ce este vorba in jocul "Small world " si "OurWorld". As vrea sa stiu si daca este gratuit, cum se joaca si daca platesti. Va multumesc mult!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vizualizezi reclame pe net pentru care primesti bani in balanta de pe contul tau, apoi cand ajungi la 2$ ii poti retrage intr-un cont online si de acolo ii primesti direct pe cardul tau. Poti ajunge lunar si la 100-200$. Tot ce trebuie sa faci este sa te inregistrezi pe urmatorul site: http://www.neobux.com/? r=cristiqq20 Apoi selectezi " View Ads" dai clik pe butonul rosu si gata incepi sa aduni bani pe net.
Click and Cash!
Responsabilităţi: Cunostinte minime PC, conexiune internet, disponibilitate minim 5 min/zi