| xoxoem a întrebat:

Intrebarea mea este in legatura cu The Sims 3. Am DVD ul original de la joc si l-am instalat si merge perfect. Mi-am adus de pe net Expansion Pack - The Sims 3 : Late Night. L-am instalat, si-a facut update-urile, jocul s-a pornit ca de obicei si cand sa-mi incarce orasul imi scrie "We are unable to verify that your disc is a valid copy of The Sims 3 : Late night". Daca stiti ce este de facut sau stiti o copie mai buna care functioneaza va rog sa ma ajutati. Multumesc mult! (funda si vot)

1 răspuns:
| QAlessia a răspuns:

Pfffff,,,si mie imi trebuie sims 3 dar credeam ca se downloadeaza de pe net si ca iti trebuie cont, nu am mai jucat pana acum dar joaca o prietena de-a mea.straight face