| AndreeaSiAndra a întrebat:

La aceasta intrebare sa imi raspunda doar cei cre joaca lady popularbig grinaca voi credeti ca exista hecari pe lady popular si daca vi s-a intamplat sa va fure conturi?

1 răspuns:
| eLecTrIcK a răspuns:

Sora Mea Se Joaca pe Lady Popular, exista multe hackuri dar care sunt depistate, dar sa furi contul pe lady popular poate in 2020, daca. Trebuie sa fim mai evoluatilaughing raspunsul este nu se pot fura conturi numa daca te urci pe bloc si strgi parola mea este XXXXXX, deci nu merge cu hackri oricum baftahappy