| yoyoalecs a întrebat:

La un telefon cu android 4 ICS unde vad fisierele din cardul de memorie.Am un Acer s500 si nu am in meniu fisierele mele.De exemplu mi-am pus jocuri pe card si nu il gasesc prin telefon.Mentionez ca il citeste. FUNDA! 1

1 răspuns:
| Krosom a răspuns:

Sincer nu am acest telefon si nu pot sa ti spun exact unde e, dar ar putea fi in meniul telefonului cu numele Fisierele Mele sau in setări. Daca folosește android ar trebui sa cauti sa descarci androzip