| Faby3322 a întrebat:

Ma scuzati ca categoria nu-i buna! Daca a citit cineva cartea Oksa Pollok cum i s-a parut? Va rog!?

3 răspunsuri:
| XxLauraVaZambestexX a răspuns:

Mie mi s-a parut super tare! Nu am citit Harry Potter, dar sunt sigura ca o intrece. Le-am citit pe primele doua.Dar din pacate, doar primele 3 volume au aparut in Romania, restul sunt in franceza sau in germana. Sper ca te-am ajutat!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa postezi la "Conversatii", sigur va fi vazuta intrebarea de catre cineva in cauza.Numai bine.

| Yleana a răspuns:

Este cea mai tare carte citita vreo data!