| ღ♥ღuLyღ♥ღ a întrebat:

Mi-am facut un blog pe wordpress si am facut un sondaj, dar nu imi apare pe pagina blogului. Ma puteti ajuta? Dau funda! http://iulylovethesky.wordpress.com/

2 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Poate nu ai stiut cum sa-l pui, verifica inca o data; am intrat si eu pe blog si cand am vazut bieber si miley cyrus am iesit imediat.Imi pare rau dar nu-mi plac astia in niciun caz, este reusit dar astia doi iti stric toata frumusetea.Bafta in continuare cu el, dar scapa de vedete de astea cum sunt astia doi(eminem mai merge). Daca o sa mai auzim peste cativa ani de ei(bieber, cyrus, gomez si care o mai fi) bunhee hee, in niciun caz nu se compara cu vedete de acum 30-20 ani care sunt si acum la mare cautare.

| ღ♥ღuLyღ♥ღ explică:

Nu sunt fana Bieber sau Miley laughing scuze ca s-a inteles gresit, dar categoria se numeste "News" si eu decat aduc stiri, atat. Si ai dreptate nu se compara cu vedete care sunt pe piata de foarte mult timp. Repet nu sunt fana lor, eu decat am pus stiri, daca o sa te mai uiti pe blog o sa vezi ca o sa mai fie posturi si despre vedete mai "vechi". Chiar acum scriu un post cu Britney Spears si o sa mai urmeze si alte vedete.