| Yasmin875 a întrebat:

Nu credeți ca Ghiolbanata ar trebui să fie suspendat? Nu vedeți ce răspunsuri are? Nu știe decât să înjure si sa jigneasca pe toată lumea.Mie mi-a zis că sunt urata cu crengi, ca mă dau cu carioci la ochi.Eu am fost aleasă miss la un banchet.Eu nu sunt urata.L-as înjura dar mă abțin.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
22 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Ghiolbanata e Coquinna, draga de ea. love struck o adevarata papusa. Stai linistita, mie mi-a zis ca-s o "taranca tiganca" laughing e doar jucausa si ea. Pacat de partiala ei inteligenta.

| Yasmin875 explică (pentru GoldenZenith):

Pe bune? Sunt surprinsă.Eu credeam că este băiat.Eu știam că este interzis să ai conturi multiple pe Tpu.Ar trebui să fie suspendată si din cauza asta.Stiam ca asta ți-a zis ca m-am uitat la toate răspunsurile ei.Injura pe toată lumea de pe site.Nu-i frumos.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Yasmin875):

Fiecare cu ce poate. nu baga in seama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai schimbă atmosfera pe site.

| syd a răspuns:

Pe mine nu ma injura

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru GoldenZenith):

Bună cum te cheamă?

Răspuns utilizator avertizat
| CdeMetal a răspuns:

Pe mine nu mă înjură.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru 20000mAh):

Sunt un esec happy

| ShaOfHatred a răspuns (pentru 20000mAh):

Eu am tot lasat de la mine dar daca se ia de anumiti prieteni de-ai mei, nu las de la mine. Adevarat, poate e troll sau ca isi bate joc de noi, dar cum a zis si 20000mAh : nu ne cunoaste nimeni pe site-ul asta deci pot sa fac efectiv ce vreau. Nu sunt genul sa ma injur cu cineva asa sa ma vada toata lumea dar na, nu prea intereseaza cine ma vede pe site-ul asta.
Concluzia:stai chill, esti frumoasa, cel putin pe dinafara. Daca se ia cineva de tine, da-i block nu fa ca mine.
Oricum la cat am injurat-o cred ca o sa-mi iau ban laughing

Răspuns utilizator avertizat
| GoldenZenith a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ghici!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru GoldenZenith):

Eu te am intrebat serios, daca ai chef de miștouri sa fi sanatoasă.

| Fatamuntilor a răspuns:

E irelevant ce spui tu acolo!
E ca si stirile false de pe internet. Dandu -le importanta cresc in popularitate.
Revenind la Conquina, sunt alte zeci ca ea.Tu, il loc sa o ignori, nu neaparat dandu-i block, i-ai dedicat un topic si a crescut in popularitate.
Invata sa ignori, in viata reala o vei lua razna!

| Fatamuntilor a răspuns:

Ma refeream la zecile de conturi. Cred ca esti pe site inaintea mea.
dar stilul ti-l recunosc, mai sunt altii ca tine, dar tu esti unica
Hai, nu fi supi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar trebui sa aleg o singura persoana de pe TPU cu care sa ma intalnesc fata in fata, tu ai fi pe lista foarte scurta cu variante posibile in legatura cu care ar trebui sa ma decid.
Chiar sunt curios cum esti cu adevarat dincolo de conturile de pe acest site, chiar daca sunt convins ca m-ai mintit atunci cand ai zis ca globul meu de cristal nu e bun de nimic.

| Clorox a răspuns (pentru GoldenZenith):

Lasa-l, este un obsedat...

| GoldenZenith a răspuns (pentru Clorox):

Ok. thanks big grin

| Clorox a răspuns:

Ce scarba esti, imi place laughing
Cam problematica de felul tau din cate vad

| Fatamuntilor a răspuns:

Conqi e mai bine?rolling on the floor
Iti dau un miel de Pasti ca te-am,,botezat'.Sa ma anunti cand iti faci alt cont, ca nu fiu nevoita sa-ti dau vot negativ, ca se pot urmari mai usor.
Esti ca femeia -bumerang, te arunca astia pe site, tu te intorci din nou si din nou. Inca nu au inteles cat de mult iti place aici.
Endo, dupa ultima mea informatie si-a sters contul acum 2 ani ca nu a iesit usuerul anului, desi fusese nominalizat.Desi nu m-ar mira sa-si fi facut alt cont!

| Zidovici a răspuns:

E inofensiv/a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

laughing Eu le/am spus dinainte sa nu ma bage la nominalizari pentru ca a durat o saptamana sa imi stearga contul. Nu am facut.o pentru ca nu am iesit userul anului, asta chiar ca ar fi fost patetic.