| Sabina_Sab_1992 a întrebat:

Buna TPU :oo3
Vreau si eu niste texte mai lungi fumoase pentru cea mai buna prietenaapuppy dog eyes
Multumesc!

2 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Iti voi fi mereu alaturi, indiferent daca te bucuri sau plangi, pentru ca tu esti prietena mea cea mai buna! La cat mai multe momente frumoase impreuna!

Tu esti cea care ma poate asculta, alaturi de tine imi pot invinge temerea... tu m-ai incurajat sa trec peste infrangeri si sa ajung spre victorii. Esti o adevarata prietena!

Esti cea mai buna prietena a mea si pentru mine asta inseamna nespus de multlove struck. Stii bine ca la tine tin si am tinut love struck. Nu te voi lasa niciodata! Voi fii cea mai fidela fata puppy dog eyes. `

Prietenia ta m`a facut mult mai tare decat eram, ea mi-a dat speranta sa pasesc in viata asta` love struck.

Noi doua ne intelegem telepaticbatting eyelashes. Nu bagam in seama orice baiat antipatic. Avem asa de multe idei comune. Suntem pline de aventura si actiune love struck.

Nu-mi venea să cred cand am văzut că ţi-au dat lacrimile atunci cand am plans şi eu. sunt surioara ta, te iubesc şi iartă-mă că ţi-am greşit mai mereu puppy dog eyes.

Ea este singura care a putut sa ma asculte, si singura care a vrut mereu sa ma ajute love struck.

Eşti prietena mea, niciodată să nu uiţi. Că pentru tine-am renunţat la multe şi mulţi love struck.

Doar ea e langa mine mereu, si ma sprijina la greu. Ea e surioara mea, care imi face frumoasa viata. love struck.

| Sabina_Sab_1992 explică:

Multumesc love struck