| Andux a întrebat:

Vreau sho niste status frumoase. scurte si la obiecthhee hee Adica nu vreau texte lungi. Funda:X

Răspuns Câştigător
| Alee17 a răspuns:

•Eu nu sufãr de nebunie… mã bucur de ea in fiecare minut laughing

Zambesc! Asta imi e felul! happy.

Toate trec ba, da-le dracu

Si chiar nu-nseamna ca nu plang daca n'am obrajii uzi.

Este genul de fata care te vrea, dar nu are nevoie de tine.

N-ai inteles ca nu exista zgarda pentru gatul meu?

Te rog, lasă-mă. E prea târziu pentru regrete.

Te iubesc, dar îmi faci rău. Adio, dragul meu.

De data asta îmi doresc să te gândeşti la mine măcar printr-un status.

Detest că am atâta nevoie de tine.

Fa cu ea ce nu ai facut cu mine. Fa'o cu ea. Ea e tarfa in devenire!

Te uiti la telefon, nu te mai suna-n disperare, ultimul apel de la Alee nu mai apare!

Toţi te iubesc că vor doar să te f**ă! Eşti tare fat'o! Cea mai mare paraşută!

Reţine: Nici eu nu sunt ca ea, dar nici ea nu e ca mine!

4 răspunsuri:
| Liviu_2320 a răspuns:

Ma uit degeaba pe cer, maine va fi la fel

funda?

| moniii a răspuns:

Satenele au o reputatie de femei misterioase, puternice, uneori reci si calculate!

Sh toti vor sa`si atinga sc0pul, mintea invinge teama, perversitatea t0tul.

Nu exista placere mai mare decat sa fii fericit in fata persoaneLor care te’au ranit fara masura!

| Diana3 a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com
sper ca te-am ajutat:*