| MaryLaury a întrebat:

poze de profil si pe perete mi sunt puse asa: cand imi intra cineva pe facebook care nu mi-e prieten vede poze de profil si pe perete cu semnul intrebarii si cand intra acolo scrie ca nu sunt poze in acest album desi sunt ca eu si prietenii mei pot vedea si acolo scrie can post audience ceva de genu eu vreau sa fie prietenii prietenilor va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| GRs a răspuns:

Intri la profil, dai pe fotografii, si intri intr-un album.Acolo trebuie sa scrie "Editează albumul".Dai click pe el iar apoi unde scrie "prietenii prietenilor" sau "prietenilor" dai click si de acolo ar trebui sa stii ce sa faci.

| MYMauraLove a răspuns:

Salut! Paii...scrie asa pentru ca acel om poate iti doreste raull sau altceva si atuncia nu apare doar daca iti ere prietenia pe facebook. Doar o poza doua poate sa vad
Sper ca te-am ajutat!