| MrsC a întrebat:

Stie cineva niste trucuri cu carti usoare sau doar trucuri magice?

big grin Stiu ceva trucuri luate de pe youtube, dar daca stiti niste trucuri explicate ( preferabil in romana ) astept raspunsul vostru :X

Răspuns Câştigător
| Whatafy a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/descoperimlumea aici ai peste 85 de trucuri explicate in limba romana.

3 răspunsuri:
| Rolik a răspuns:

Sunt total de acord cu Marius, aceleasi trucuri de calitate ti le recomand si eu, insa ele prima data apar pe http://dli.ro/trucuri-magice si abia apoi vor aparea si pe canal, deci s-ar putea ca pe site-ul lor sa gasesti mai multe.o zi buna!

| Zmady a răspuns:

Ia trei dame din pachetul de carti si ale 2 la intamplare misca damele astfel incat sa nu se vada cele 2 carti apoi ia prima carte si pune-o dedesubt zicand ca ai pun prima dama apoi ia a doua carte si pune-o la mijloc zicand ca ai pus a doua dama iar apoi ia damele si punele deasupra pune pe cineva sa taie cartile si vei gasi cele 3 dame la un loc

| Ennis a răspuns:

Pentru mai multe trucuri poti incerca http://trucurionline.eu.Daca doresti sa tinem legatura si sa fi la curent cu noutatile trimite-mi un mail la contact@splat.ro cu o adresa de contact.