| alexandru171 a întrebat:

Buna TPU stie cineva unde se afla sectia de politie udriste str romulus ca nu gasesc pe harta strada o pot gasi dar nu stiu daca este cu sectia de politie asa misa spus dau funda cine imi spune mersi mult

2 răspunsuri:
| alexandru171 explică:

Am aflat de mult stiam si eu ca cel mai bun gipies sunt oameni din jurul tau

| cosy45 a răspuns:

Ai putea sa ceri indicatii de la omameni de pe strada dar daca intrebi pe cineva sa intrebi numai pe batrani ca tineri iti vor spune eronat.bft! funda?laughing