| sematorka a întrebat:

Buna TPU.Stiti intamplari cu dialog din care sa reiasa valoarea prieteniei?

1 răspuns:
| LittleBugsBunny a răspuns:

Sa stii ca nu o sa iti fac tema dar iti pot da ceva idei...iti poti imagina un dialog intre doi prieteni unul dintre ei e ranit iar celalalt il sustine in timp ce aseteapta ambulanta sau in timp ce astepata sa intre intr-o operatie de asemenea iti poti imagina o discutie de consoloare intre doi prieteni unul este suparat caci parintii lui se cearta iar sau este suparat ca nu a primit ce isi doreste de craciun si crede ca are o viata nasoala deci... povestile pot varia succes