| AlexOrian a întrebat:

Sunt Alex si vreau si eu niste statusuri haioase si usor logice gen:
-Nu e frumos ce e frumos, e frumos ce-mi place mie.
-Prietenii falsi sa imi dea un Buzz... astazi fac prezenta.
-Cand ma gandesc, ca te gandesti, ca ma gandesc la tine, gandeste-te ca ma gandesc, ca te gandesti la mine.
Si statusuri de viata, prietenie gen:
-Cei care incearca sa isi inece necazurile in bautura uita un lucru: necazurile stiu sa inoate
-As vrea sa tina capul sus toti prieteni mei.Sa stie ca la greu o sa fiu si eu cu ei!
Cele mai tari funda, si poate nici aseta nu-s asa de bune dar de aceea va cer voua!
Si funda logic!(da am mai spus odata de asta laughing )

1 răspuns:
| Huzzerd a răspuns:

Eu sunt ca bomboana
Cine nu ma inghite
Sa ma suga! rolling on the floorrolling on the floor