| Myssteriusthanlife a întrebat:

Buna TPU va rog spuneti-mi de niste telefoane pana in 5 milioane cu toch screen sau fara dar sa aiba aspect eu am 12 ani si ma plictisesc repede de un telefon classic dau funda dar fara lg-uri

5 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Buna:)

Eu am Samsung Gt-s5230 si e foarte bun;)

http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Myssteriusthanlife explică:

@leoaica sa stii ca toti suntem afectati de criza si nu ne permitem asa ori ce telefon dar asta nu inseamna sa n-am eu tel deloc pentru ca zici tu da? deci te rog frumos nu mai da raspunsuri din astea tampite

| Myssteriusthanlife explică:

"leoaica adevarat mai am de crescut dar la ce minte ai tu tu mai ai mult de crescut pe langa mine

| leoaica_1036 a răspuns:

"ma plictisesc repede de un telefon"...ce inseamna sa ai parinti cu bani...gen "cad bani din cer".

| leoaica_1036 a răspuns:

Nici nu ma asteptam sa intelegi despre ce era vorba...mai ai de crescut un pic