| Allis12 a întrebat:

vreau sa-i trimit prietenei mele de ziua ei un mesaj si nu am idei sad imi puteti spune si mie cateva? aaa si eu sunt in Vodafone pe abonament si n-am mesaje gratuite deci cam cat platesc pentru un mesaj?(ea e tot in Vodafone)

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy mai mult de 5 centi nu cred sa fie, dar nu cred ca ar trebui sa conteze, cand faci un gest pentruo prietena, cat despre idei, nu trebuie sa iti zica nimeni nimic, cans simti ceva pentrucineva, ideiile iti vin pe banda, zii ceva ce simti tu, sa fie sincer, frumos, curat ca prietenia ce te leaga de ea. apropo cred ca iti e frica de o eventuala cearta cu parintii, daca faci cost pe tel nu? cred ca asta e necazul tau, ai fost impusa sa nu faci cost, te inteleg...

| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

Cred ca nu ar trebui sa te intereseze cat te costa avand in vedere ca este prietena ta:smugsmug) rusine