| Stefi200000 a întrebat:

Buna,trec printr-o perioada mai dificila sa spun așa.
Ieri am ieșit cu un băiat din păcate ce voiam eu cu ce voia el nu se încadra in ceea ce căutam eu, dar de o zi și o noapte nu pot sa mi-l scot din cap, nu știu ce se întâmpla cu mine. Tin sa menționez după întâlnirea noastră i-am dat block.
Nu știu de unde, dar am simt foarte tare dezvoltat ca si el se gândește la mine si ca am stârnit ceva in el.
Nu mi s-a întâmplat niciodată așa ceva. Menționez ca am mai avut întâlniri, pur și simplu simt ca mi-a furat liniștea și in ciuda la toate astea simt ca și el simte la fel.
Voi ce credeți? Dati-mi un sfat

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde ce ati vrut fiecare.
De ce i-ai dat block daca acum il vrei?

| Simpatic a răspuns:

De ce i-ai dat block?
s-ar putea acum sa numai poti repara asta...

"Ieri am ieșit cu un băiat din păcate ce voiam eu cu ce voia el nu se încadra in ceea ce căutam eu"

nu ai dezvoltat suficient incat sa ne dam seama

cu alte cuvinte reiese din ceea ce ai scris mai sus ca abia dupa cateva zile ti-ai dat seama ca iti place de el...

daca vrei sa ai o certitudine in ceea ce priveste daca va potriviti sau nu, mai mergi la un date cu el, daca se mai poate sa il contactezi acum

pe viitor invata sa nu pui etichete celorlalti doar de la prima vedere!
se spune ca pe un om nu-l poti cunoaste in toata viata cu adevarat...desi ne place tuturor sa catalogam si sa credem ca cunoastem pe cineva doar din modul cum scrie sau cum merge pe stradawinking

| Stefi200000 explică (pentru Simpatic):

Pai mi-a zis ca are legătura cu o fata nu o mai iubește dar eu nu pot sa accept asta de aia l am blocat

| Simpatic a răspuns (pentru Stefi200000):

Inteleg,asta sigur complica lucrurile!
pe de-o parte este bine ca a fost sincer cu tine, pe de alta parte ti-a dat tie nesiguranta! pe buna dreptate ai indoiala, mai tine la ea sau nu? iti spui in sinea ta!

este dificila situatia!
eu zic ca mai bine nu spunea acest lucru, de ce? s-ar putea sa nu aibe nimic cu acea fata si astfel te-a pierdut...

| Stefi200000 explică (pentru Simpatic):

Dar,problema e alta eu simt ca mi-a transmis câteva gânduri prin telepatie ca altfel nu îmi explic cum de eu sunt așa sigura ca și el se gândește la mine și simt eu ca i am plăcut.
Ce credeți despre asta?

| Simpatic a răspuns (pentru Stefi200000):

Cred ca este un caz dezbatut si de tanarul criss blaziny in piesa naufragiat in inima ta, versul spune asa " nu pot nici cu tine, nici fara tine dar cu tine mai mult ma chinui"

este o stare ciudata care nu-ti da pace, am trecut si eu prin felul acesta de stare in adolescenta

pot sa iti spun sa faci ce-ti dicteaza constiinta, sufletul, gandurile!

nestiind de unde va cunoasteti si nici pe ce perioada de timp l-ai blocat, eu zic sa il cauti tu, dar sa nu te astepti ca el sa mai vrea sa vorbiti, daca o sa vrea ofera-i o noua intalnire si lamuriti de aceasta data lucrurile!
pentru ca stai in starea actuala, nu poti lua nicio decizie si nici nu stii ce sa faci!

| hipotronic a răspuns:

Bună. Eu cred că intuiția nu ne minte niciodată și merită să îl cauți chiar daca nu ești sigură că e vorba de intuiție pentru a te convinge să vezi de ce simți ceea ce simți poate că ai o lecție de învățat de acolo sau poate chiar povestea voastră nu aici de încheie. Dacă nu încerci nu vei știi niciodată. Uite poți să-mi scrii mie în privat daca ai nevoie să vorbești cu cineva, am să fiu un foarte bun ascultător