| adycara a întrebat:

Astazi de dimineata, la,, Neata cu Razvan si Dani", am ascultat o melodie cu o pisica ce canta un cover dupa melodia Ai se eu tu pego, de Michel Telo. Ea facea parte din,, Top 3 cele mai enervante melodii". Cum se numeste melodia? Multumesc mult, si ditamai funda.Pa pa!

Răspuns Câştigător
| Ramo80 a răspuns:

Pisica aceea e o aplicatie pentru Iphone, se numeste Talking tom cat. Aplicatia face ca pisica sa repete tot ce spui, canta melodia ce o canti tu dar cu vocea ei. Uita-te si pe google, gasesti mai multe informatii despre aplicatie. :*