| anonim_4396 a întrebat:

Care din voi ati vazut finalul telenovelei"In numele iubirii"? Nu-i asa ca a fost cu adevarat original? V-ar placea sa puteti trai asa o poveste de iubire ca in telenovele?hee hee

Răspuns Câştigător
| blondix_2927 a răspuns:

Normal, chiar a fost frumos love struck orikui i-ar placea o asemenea poveste de iubire love struck bine fara personajul Carlota, sau alt personaj negativ

1 răspuns:
| Silvia a răspuns:

Eu am vazut ultimele 5 minute accidental cand butonam telecomandalaughing. Erau aia doi in alb si strigau ca disperatii ca se iubesclaughing. Dragut, dar nu as vrea sa am o viata ca a lor, chiar daca in final le-a fost bine.happy