| Timeeeee a întrebat:

Buna Tuturor,

Daca este cineva care a fost victima fraudei https://www.prorecruitwave-ro.com/ prin anuntarea locului de munca fals okazii si afi cotroceni sa ma anunte, poate gasim mai multe persoane vatamate si putem incepe ceva

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca te va anunta nimeni, deoarece oamenilor le este rusine sa faca publica treaba asta, parand ca sunt naivi.

Dar de ce nu apelezi la politie, sa faci plangere oficiala, asa cum este normal?

| Simpatic a răspuns:

Nici nu stiu daca este nevoie de foarte multe persoane intr-o astfel de situatie (vorbesc de situatie la modul general, caci nu ne-ai dat detalii ) ci doar de o singura persoana care sa sesizeze autoritatile! in functie de obiectul fraudei la care faci referire.
Adica nu este nevoie nici de petitii nici sa puneti mai multi avocati! ci 1 singura persoana care se simte neindreptatita in vreun fel, poate face exact ce ar putea face si mai multe persoane!
Nu ar strica sa ne dai detalii despre problema intampinata!