| claudiu99 a întrebat:

Buna tuturor de pe TPU as avea o intrebare caut de mult un programel cu care sa modific un filmulet.eu am facut un filmulet cu camera video si vreau un program care sa ma ajute sa pictez si cand vizionez filmul sa imi arate ce am facut ca de exemplu asa ceva vreau sa fac: http://www.youtube.com/watch?v=v0Z1joi6fpk va rog ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| IrinaAndreea a răspuns:

Buna! Incearca cu ProShow Gold 4. Nu stiu sigur daca poate face efectul din film, dar oricum are multe altele cu care te poti "juca". big grin