| DeeaOcHiSoRyCaPrUi a întrebat:

Stiti vreun program pentru lipirea si taierea filmuletelor? As vrea un program bun si usor de utilizat. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mythos a răspuns:

Microsoft Movie Maker - este extrem de simplu, intuitiv si gratuit
Avid FreeDV - este ceva mai complex, totusi usor de utilizat si tot freeware
ar mai fi WaX si Zwei-Stein (ultimul insa avand o interfata extrem de tehnica). Totusi toate 4 sunt gratuite si comparabil similare cu produse comerciale de la Adobe and co.