| deeitza a întrebat:

Buna tuturor va rog si eu daca puteti sa imi dati o lista cu melodi pentru un majorat m-a rugat varul meu sa ii fac unul cu orice in speciar hore sarbe si manele

1 răspuns:
| Alessya_3226 a răspuns:

Hore,sarbe si manele.ce muzica-i asta? vaii la majorat sa asculte si el muzica pop,rock,urban! In fine...ex:YA BB-play&win,Just can't get enought-Black eyed peas,On the floor-Pitbull ft J Lo,Rihanna-S&M,Lady Gaga-Just dance, Snoop Doog-Sweat, Sak Noel-Loca People...sunt o gramada! ia de pe rt100