| Nuimipasa112 a întrebat:

Buna tuturor.Va voi zice ceva.Cine e primul care scrie ceva, orice la "intrebarea" asta primeste

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Este stupida!

10 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Salll cf
funta rolling on the floor)))) tare intrebareaa

| SMaricel a răspuns:

Buna, ce faci?

| SmileyyXD a răspuns:

Sall

| SmileyyXD a răspuns:

Pffff22

| SmileyyXD a răspuns:

Buna

| Ionut_2080 a răspuns:

Ok interesant mod de a da fundalaughing Pentru a recunoaste orice vrei tu trebuie sa te foloseste de cele 5 simturi pe care Dumnezeu ni le-a dat si anume : VAZ, AUZ, PIPAIT, GUST si MIROSIT sper ca am inteles corect ce-ai vrut sa spuilaughing

| Ionut_2080 a răspuns:

Pai asta mi se pare foarte simplu.

Exista trei feluri de roci : Roci vulcanice, roci dure si roci sedimentare. Cele dure se mai numesc Sisturi cristaline, cele sedimentare flisuri.

Sper ca ti-am raspuns pe masura asteptarilor si sper ca am inteles ce-ai vrut sa zici. Succesbig grin

| IonutMihai_7747 a răspuns:

Succesurismug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asda

| Nuimipasa112 explică:

Srf