| WickedBoy a întrebat:

Unde pot gasi tipatu ala care apare de obicei cu poza la "the exorcist". am poza dar imi mai trebuie sunetul.cine imi da un link de unde sa imi descarc sunetu ia funda.

2 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Nu am idee de unde. dar ca sa faci rost de un sunet de tipat. poti intra pe www.zedge.net.ii dai la ringtones.si scrii niste cuvinte de baza.gen scream;)mult succes

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Ok, stiu chestia aia, m'a speriat zgomotu rau :)):)) Http://www.killerjo.net/, asta era :))?