| KiddFaraSentimente a întrebat:

:] Va rog, daca are cineva Lg Gt400, spuneti-mi si mie cum se pot muta pozele de pe cardul de memorie in telefon, sau invers. Mersii mult. >big grin

Răspuns Câştigător
| crynutza34 a răspuns:

Buna! Eu nu am Lg Gt400 ci am Lg Gt501, dar meniul este fix la fel asa ca am sa-ti explic ceea ce vrei sa faci si sper sa te ajutebig grinin card pe telefon(pasi):1. album media/2.imagini proprii/3.nu deschizi poza, ci lasi asa sa se vada lista/4. stanga sus( la acel meniu) si dai la mutare/5. selectezi poza*pozele/6. apesi mutare/7.memoria telefon/8.imagini proprii( acum nu apesi pe imagini proprii, ci pe sageata si cerul galben(din dreapta)/gata! sper sa te ajute:*. Imi dai te rog frumos fundita ca nu am niciuna.

1 răspuns:
| bMx_1792 a răspuns:

Buna eu nu am respectivul telefon dar ma pricep foarte bine la LG-uri deci : intri in "galeria"cu poze sau in folderul in care sunt si nu intri in nici una dai pe setari si in lista de optiuni vei putea observa "Mutare"dai pe el si selectezzi pozele si apoi le muti ori in card ori in telefon