| alina_8379 a întrebat:

Va rog frumos sa-mi spuneti daca ati avut vreodata sentimentul de paranormal.Eu sunt pasionata de chestii din astea si va rog vrumos sa-mi spuneti

Răspuns Câştigător
| AndaWest a răspuns:

Hmm,nu stiam ca se numeste sentiment paranormal, eu credeam ca sunt nebunastraight faceieseam intr-o zi din camera si baia este usa in usa cu camera.am auzit o fetita plangand, eu credeam ca e sora mea mai mica si bat la usa, zic:steli? tu esti? pauza.nu raspunde nimeni asa ca deschid usa si nu era nimenistraight faceam ramas ca o fraiera iti dai seama, m-am speriat si mi-am facut vreo 30de crucistraight facece sa cred?

1 răspuns:
| Skylar a răspuns:

Consulta un psiholog.