| ankaa a întrebat:

Ati avut vreodata sentimentul de deja vu? daca da, cum cand si cu cine? si mai spuneti-mi daca credeti in reincarnare? FUNDA :d

Răspuns Câştigător
| louis3 a răspuns:

Da, sigur ca da.De exemplu vorbesc cu cineva, si am impresia ca am mai vorbit despre acelasi lucru, iar in reincarnare din cate am citit, nu cred, deoarece sufletul se intoarce la Creatorul lui, si ramane vesnic acolo.happy

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

O singura data cand am vazut o femeie. A fost ceva inexplicabil, un fel de atasare bizara, ca si cum ne cunoasteam. M-am gandit de multe ori la momentul ala, am cautat explicatii stiintifice, psihologice si nimicstraight face

| AdelaPopescu a răspuns:

Da, exista reincarnare.