| Lare13M a întrebat:

Buna, va scriu pentru ca sunt cam derutata si nu prea stiu ce sa fac. Trec printr-o perioada grea. De ceva timp incoace am o multime de probleme si ghinionul nu ma lasa in pace. Totul a inceput de cand am pierdut niste bani sau au fost furati. De atunci am numai ghinion. Am picat sala cu 21, m-am certat rau cu ai mei, am primit niste bani pe contul de paypal si nu pot sa-i scot deoarece mi s-a blocat contul, am o multime de datorii, sunt mereu nelinistita, am luat amenda pentru ca mi-am pierdut biletul de ratb, tot ce fac nu imi iese. A mai trecut cineva prin ceva de genul? Va rog, un sfat sau ceva, stiu ca pare putin penibil, dar tot ce incerc sa fac nu imi merge. Totul este pe dos sad

1 răspuns:
| Ena_Maryo_2000 a răspuns:

Păi nush...Eu cred că ar trebui, din câte am reușit, să crezi mereu că totul va fi bine și Pak, cel mai probabil se va îndeplini, fii pozitivă...