| Alina14_7933 a întrebat:

Buna :*. Vine Craciunul, people! si eu inca nu stiu ce sa-i cumpar celei mai bune prietene straight face. De fapt stiu, dar nu prea stiu unde pot gasi lantisoare cu "best friends" din argint sau tinichea. Imi dati va rog o adresa, un nr de telefon, sau ceva magazin online? Fiindca eu nu gasesc in diverta sau alte magazine de-astea obisnuite. Cel mai bun raspuns primeste fundita happy! Si va rog, hurry up ca sarbatorile sunt aproape big grin.

1 răspuns:
| HaHa_8983 a răspuns:

Buna.
Eu am vazut in magazinul C&A un lantisor din acela in forma de inimioara despartit in doua parti pe care scrie forever.