| anonim_4396 a întrebat:

Vinerea asta plec la Sighisoara si as dori niste melodii pe care le pot asculta pe drum...Mai precis, am nevoie de cateva sugestii. Cantecele daca se poate sa fie lente. happy Multumesc! Ofer panglica celui mai bun raspuns si care se apropie cat de cat de gusturile mele.

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Antonia-marionette
Kelly Clarkson-because of you
Paula Laponte-casi indispensable
DaOne-reason to stay
B.U.G. Mafia-fara cuvinte
The Fray-how to save a life :X
Jordin Sparks-no air
Miss Mary-open
Lady Anterbellum-need you now :X
Ne-Yo-one in a million
Alex Band-only one
Mishelle ft Randy-only you
Rihanna-stupid in love
Rise Against-swing life away
Rihanna-unfaithful
Brad Paisley-whiskey lulaby.Nu stiu daca iti plac, eu asta ascult. big grin

| myhaella_2045 a răspuns:

Hey.si eu am plecat ieri prin judet si sa-ti spun ce melodii am ascultat si eu:camilla-coleccionista de canciones; camilla-de mi; antonio marco solis-a donde vamos a parar; tranzas-mori; the wanted-heart vacancy. sper ca ti-am fost de folos.mie mi-a facut drumul mai frumos. oricum, drum bun:*