| anonim_4396 a întrebat:

Vineri, in liceu, se organizeaza un concurs in limba engleza. Numele concursului este "Singing for you"... Ma poate ajuta cineva cu scenariul? Sau sa-mi dati vreun model ca sa ma conduc. Poate gasiti pe net, ca eu am cautat pe google si nu ma gasit. Va rog sa ma ajutati cum si pana acum m-ati ajutat! Promit ca va dau funda!

1 răspuns:
| JiHyun a răspuns:

Dragoste daca e vorba de cant pentru tine sau canti pentru cineva aflat intr-o situatie grea