| marioneta1991 a întrebat:

Vodafone, Orange sau Cosmote? big grin Care-i cea mai buna? Voi de care aveti?

Răspuns Câştigător
| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Acum am Vodafone si sunt foarte multumita, inainte am avut Cosmote si la fel, nu am ce reprosa.Sunt niste retele foarte bune.Insa Orange nu mi se pare foarte ok.Am avut acum cativa ani si nu mi se pare cine stie ce.
Bye!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am Vodafone si dupa 6 seara vorbesc gratuit cu oricine. Am contract.

| AG a răspuns:

Am avut de toate. Acum am un abonament pe Cosmote si e foarte tare. Dar daca ar fi sa aleg iar as alege Vodafone. Are cea mai buna acoperire. Si Cosmote are, doar Orange face figuri.

| Nymphetamine a răspuns:

Am Vodafone, dar Cosmote-ul este cel mai bun. happy Parerea mea.

| Iiiiioana a răspuns:

Mie imi pace Orange-ul pentru ca sunt mai multe prrsoane pe Orange. dar la Vodafone sunt oferte mai bunethinking

| DarkSkittles a răspuns:

Orange