| AnOnIm20202020 a întrebat:

Buna,voi ati fost la colindat? daca da,cati ati fost,la cate blocuri, si cati bani ati facut? Va intreb si eu de curiozitate.

7 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Am fost la colindat.
Am mers cu două fete, un fel de colege, şi a fost foarte tare. Am râs, ca niciodată!
De această dată am mers cu colindul la bunici, iar ei stau într-un sat destul de mare, deci imaginează-ţi că am fost la câteva case.
Am făcut aproape trei milioane, în total.
Sărbători fericite!

| YoungHomie a răspuns:

Nuhappy

| introduaicinumele a răspuns:

Buna!
Aici nu prea se deschide, am fost 3 copii la 3 blocuri, am facut mai mult la vrajeala si-am facut 41 de lei happy
Craciun Fericit!

| LolaLollita a răspuns:

Eu nu am fost niciodata decat la rude. Nu mi-a placut happy

| RuxyzLOL a răspuns:

Pai..am fost cu 2 copii si am colindat 10 blocuri si am facuut in jur de 350 lei smug

| MickeEyY a răspuns:

Da,am fost si a fost distractiv.Am fost 2-3 copii si am colindat 10-11 blocuri 200 Lei.