| anonim_4396 a întrebat:

Voi de unde sunteti si cum va numiti? Eu sunt Alina si sunt din bucuresti!

11 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Bună ziua. Numele meu este Andreea M. Georgiana Burtoi, sunt din Judeţul Brăila, Oraşul Brăila. Îţi dau şi vârsta: 12 ani. O zi bună, multă sănătate! happy

| Pho3nix a răspuns:

Buna. Eu vin de pe marte. Acum sunt in vizita pe Pamant.
Tu?thinking

| Luori a răspuns:

Neata. Ana si Loredana, intr-un oras situat intre Bacau si Iasi. big grin

| a răspuns:

Ema - suceavabatting eyelashes

| KoWalSky a răspuns:

Eu ma numesc Faiton, nascut in 1900 toamna si sunt din Europa big grin

| Lucyus_8602 a răspuns:

Buna, eu ma numesc Lucian si sunt din Romania. laughing

| RoxiGirl a răspuns:

Ma numesc roxana si sunt din maramures

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma numesc Diana si sunt din Constanta.
Dar mi se parea normal sa te prezinti tu inainte de a cere alcuiva blushing, ma rog asa cred eu ca e normal laughing.

| SweetGirl_1668 a răspuns:

MEy... Buna Alina, eu ma numesc Andra si sunt din Tgv-Targoviste:X:X:X:*

| DameloCargangio a răspuns:

Ma numesc Abudabah sisunt sin Malingiincurdistan

| zaharoc a răspuns:

Salut sunt Igor! Sun de pe planeta Pamant!big grin