| anonim_4396 a întrebat:

Voua vi se pare normal ca notele unui student sa fie afisate pe site-ul facultatii si toata lumea sa aiba acces la ele? Mie nu! Am mai vazut si la alte facultati sa fie notele pe site, dar sa intri cu un cnp si parola!

1 răspuns:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Ar fi bine şi aşa, dar măcar să fie.La mine în Octombrie se începe Facultatea şi încă nu sunt afişate nicăieri notele.Nici mie nu-mi place când vede toată lumea şi ies bârfe.Dar nimeni nu e în locul tău să vadă că Facultatea nu e numai lapte şi miere, cum cred alţii. Uneori, e bine să fie afişate şi în site-ul Facultăţii.Că dacă locuieşti departe, nu mai trebuie să te deplasezi, să ajungi.Dar acum depinde şi de Facultate.Că ar fi multe de spus pe marginea acestui subiect.Lucruri pe care nimeni nu le aude şi nu le vede.