| Creteanu_Madalin_Ionut_1998 a întrebat:

Vreau niste nume de cont mai artistice sau niste porecle. Pe mine ma cheama Diana dar nu vreau porecle chestii gen Dienutza, Dia, Deedee... Ceva mai artistic?

5 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Dayana

| Justme1997 a răspuns:

Dianne

| goblinuldansatordincalcaie a răspuns:

In realitate te cheama Diana, dar pe TPU ai ca nume de utliziator Creteanu_Madalin_Ionut laughing))) poti folosi unul din cele 2 nume de baiat... Sau poti folosi numele Diana, este un nume foarte frumos.

| ShutFickOn a răspuns:

DyaNna
GirlPRoFF
DyaGPr9
SuPeRDyA69

| AleksandruNedim a răspuns:

Ce zici de pur si simplu "Diana" nimanui suficient de matur nu ii pasa de numele cuiva atat de mult incat sa petreci o ora in a-l scrie