| LostInDreams a întrebat:

vreau sa ii fac un cadou mamei mele de ziua ei(care este peste 1 saptamana si vreau sa ii fac un clip, dar care sa contina o anumita piesa, care ii place foarte mult, dar nu stiu si nici ea nu stie cum se numeste.Este o piesa veche, un fel de rock, ritmata si foarte draguta, canta un baiat(batranel) cu voce putin ascutita, iar refrenul suna cam "we are joy(joid), we are fly... we are...in fine am auzit`o la europa fm, e o piesa veche, in engleza, nu am tinut minte toate versurile, insa vorbea de noi(oamenii) si de frumusetile naturii.Va rog daca ma puteti ajuta sa o gasesc, un nume, un linq orice.mersi mult:* PS. mi se pare ca vocea suna a bon jovi, desi nu cred ca e elcrying((

3 răspunsuri:
| MoreTime a răspuns:

Am dat email la cei de la europa FM, imi vor spune ei, astept raspunsul si iti voi spune. Pana zilele urmatoare vei avea melodiatongue

| MoreTime a răspuns:

"Buna ziua,

Din pacate, detaliile date nu ne ajuta sa identificam piesa. Puteti urmari numele pieselor difuzate la Europa FM pe www.europafm.ro.

Va multumim pentru intelegere,"

Imi pare rau... Am incercat si eu :-s