| mayXangel a întrebat:

vreau sa imi dati un site de haine de calitate de comandat de pe net. vreau sa fie de incredere si serios...si eventual cine a mai experimentat comanda de pe net, sa-mi dea site-uri de incredere, va rog.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe forumuri si citeste au luat unii pantaloni si erau cu 3 marimi mai mici, cea mai proasta calitate eu am invatat o chestie imbracamintea calc si prietena nu le iau de pe net si sa vina cu fan curier. Prefer sa le pipai cu mina mea sa am garantie nu sa dispara ca magarul in ceata dupa ce au dat tunul.