| Andreeacordos a întrebat:

Buna,vreau sa ma ajutati cu ceva.am vazut ca multa lume isi schimba numele pe facebook.cum pot sa fac si eu asta? pe ce trebuie sa apas? vreau detalii! funda!

4 răspunsuri:
| ema1ih a răspuns:

Pai in coltul din dreapta sus dai la setarile contului si ai acolo nume si il schimbi...
ps. vezi sa nu il schimbi de prea multe ori ca poate nu mai poti sa ti-l schimbi dupa... asa a patit o colega

| MiTa21 a răspuns:

Apasa pe account apoi pe account settings.
Funda?

| ZeRoxy a răspuns:

De unde poti sa te deconectezi ai mai sus "setarile contului" dai acolo si la "Generale", prima, iti va aparea : nume, nume de utilizare, e-mail, etc...
Dai la nume si scrii numele dorit.
Sper ca raspunsul meu sa te ajute big grin
Plssssss Funda!